Vítame vás na stránkach Strečová fólia.sk

Sme spoločnosť zaoberajúca sa balením rôzneho druhu vrátane zámorského balenia takže máme skúsenosti s každým nami ponúkaným obalovým materiálom. Sami tieto materiály používame pri nami realizovaných baleniach preto vieme ponúknuť praxou overené produkty. V prípade bližších detailov o našich baleniach prosím navštívte našu domovskú stránku www.sydam.sk

O spoločnosti Sydam s. r. o.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť založená v roku 2013 ľuďmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti obalového priemyslu. Naším cieľom je optimalizovať obaly u našich obchodných partnerov, či už použitím efektívnejšieho obalu alebo zjednodušením samotného procesu balenia. Nesnažíme sa predať obal, snažíme sa zlepšiť obalový materiál aj proces balenia.

Nehľadáme zákazníkov, ktorí budú nakupovať obaly, ale obchodných partnerov, ktorým pomôžeme s baliacim procesom v ich spoločnosti. Z toho plynie skutočnosť, že ku každému potencionálnemu obchodnému partnerovi pristupujeme s individuálnou starostlivosťou a každý návrh balenia spĺňa presné požiadavky na obal.

Rovnako je u nás samozrejmosťou profesionálny servis, či už v prípade návrhu nového balenia alebo zákaznícky servis pre existujúce projekty.